Суббота, 05.07.2025, 21:30
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · Подписка на новости
Меню сайта
Наш опрос
По вашему мнению, какими видами рыб следует зарыблять водоем балки "Водяная"?
Всего ответов: 523
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
  • Погода в Желтых Водах
  • Прогноз от GISMETEO
  • Имеется мнение
  • Телекомпанія "Жовті Води"
  • ЗРК
  •  Статьи
    Главная » Статьи » Наши новости

    Плідні збори. До мети разом!

    Плідні збори. До мети разом!

    2-го березня відбулися загальні збори громадської організації «Жовтоводське об’єднання рибалок», на яких будувались плани діяльності організації на 2019 рік, та піднімалися питання про подальший розвиток водойми балки «Водяна».
    Першочерговим питанням на порядку денному зборів було приєднання до організації нових однодумців, та кадрові рішення в правлінні організації. Так в правління організації, для підсилення сектору з охорони навколишнього середовища, був обраний активний член ГО «ЖОР» Максим Дуднік. Кандидатуру Максима присутні на зборах підтримали одноголосно.


    Наступне актуальне питання для організації у 2019 році, це охорона водойми балки «Водяна». На зборах було розглянуто нову модель охорони водойми, та шляхи її реалізації. Для того, щоб охорона водойми від браконьєрів відбувалася більш ефективно та прозоро, а зібрані членські внески йшли в більшому обсязі на зариблення водойми, було запропоновано більше долучати сили членів організації до чергування на водоймі балки «Водяна» протягом року. Для цього, скласти графік чергування і узгодити дату та час з кожним членом організації. Згідно графіка буде відбуватися чергування на водоймі балки «Водяна». Для кожного члена організації чергування буде відбуватися три рази на рік, по 12-ть годин кожне.

     
    Під час обговорювання моделі чергування, постало питання про корегування членських внесків. Після бурних дебатів, члени організації прийшли до консенсусу і членські внески були поділені на два типи. Членський внесок для чергового на водоймі, та членський внесок для тих хто не може нести чергування. Якщо член організації має змогу та бажання долучитися до чергування на водоймі, то для нього членський квіток, в порівняні з 2018 роком, залишиться не змінним, і буде складати 360 гривень. У випадку, якщо член організації не має змоги або бажання нести чергування на водоймі, то для такого члена організації, членський квиток складатиме 660 гривень. При такій моделі, охорона водойми балки «Водяна» буде відбуватись цілодобово весь 2019 рік до замерзання криги і більша половина зібраних членських внесків піде на купівлю молоді різних видів риб та зариблення водойми балки «Водяна».

     
    Після поставленої крапки в питаннях охорони та членських внесків, логічно постало питання, якими видами риб зарибнити водойму балки «Водяна»? Пропозицій було багато. Свою думку, на зборах висловили усі бажаючи, адже любителів ловити різні види риб було чи мало. Але зваживши усі висловлені аргументи і факти, було прийнято розумне рішення, з головною метою, не нашкодити водоймі. Тому, у 2019 році, вирішили запустити лише аборигенні види риб, такі як короп і карась. Виходячи із усіх фінансових розрахунків, організація при своєчасній сплаті членських внесків, зможе купити 2000 кілограм коропа та 500 кілограм карася. Велике прохання до усіх членів організації, для того, щоб провести весіннє зариблення водойми балки «Водяна», необхідно сплатити членський внесок до першого квітня 2019 року. Сплатити членські внески можна у риболовних магазинах «Дом рыбака»(біля входу до центрального ринку), «Рыбалка Драйв Авто»(по вул.Гагаріна, біля перехрестя вулиць Гагаріна-Франка) або на Веселій Іванівці, за адресою провулок Робітничий буд.1(казначей ГО «ЖОР»).


    Одним із напрямків діяльності організації «ЖОР» є розвиток спортивної риболовлі у місті Жовті води. Минулі роки, коли організація проводила спортивні змагання з риболовлі, багато жовтоводських риболовів відчули на собі спортивний азарт і смак перемоги. Заряджені спортивним духом місцевих змагань, наші риболови почали виїжджати на інші змагання, та показувати свою майстерність серед риболовів сусідніх міст. Організація рухається у вірному напрямку, та в 2019 році буде продовжувати розвивати спортивну риболовлю в нашому місті. У цьому році заплановані змагання серед риболовів поплавкової ловлі та змагання по ловлі хижої риби спінінгом з човна. Також традиційно буде проведено дитячий риболовний фестиваль, для маленьких рибалок міста.
    Кожну весну, на водоймі балки «Водяна», організація ініціює проведення толоки. Цей рік не буде виключенням. Попередньо, толока цього року відбудеться 6 квітня. В планах, прибрати береги від сміття, та розчистити дорогу вздовж водойми від порослі, яка веде до вагончику чергових. Слідкуйте за об’явою на сайті організації «ЖОР» або у групі «ЖОР» Facebook.


    Членами організації вкотре було підняте проблемне питання, яке стосується риболовних містків на водоймі балки «Водяна». Організація це питання врегулювала положенням про будівництво риболовних містків ще у 2017 році. З положенням можливо ознайомитись на сайті організації «ЖОР»

    http://zhor.at.ua/Docs/polozhenija_o_stroitelstve_i_ehkspluataciii_rybolo.pdf

    .
    Також було вирішено питання про риболовлю снастю «резинка». За допомогою снасті «резинка» риболови ловлять товстолобика. Під час використання цієї снасті риболов завозить грузило снасті на човні, та перегороджує більшу половину водойми. Це створює не комфортні умови іншим рибалкам. Тому, з метою комфортної риболовлі для всіх членів організації та запобігання браконьєрству на водоймі, було прийняте рішення про заборону використання снасті «резинка». Ловлю товстолобика можна проводити спінінгом, закидаючи снасть з берега або з риболовного містка.


    Від правління організації «ЖОР» хочеться звернутися до усіх риболовів міста, тих хто є членом організації «ЖОР» і хто не входить до організації. На водоймі будьте ввічливі один до одного, не смітіть. Мета громадської організації «ЖОР» зробити комфортним та приємним відпочинок та риболовлю рядом з домівкою, а це можливо лише спільними зусиллями. Мира вам та добра!

    Категория: Наши новости | Добавил: Yuriy (06.03.2019)
    Просмотров: 723 | Комментарии: 8 | Теги: Результат зборів, Загальні збори 2019, збори | Рейтинг: 0.0/0
    Всего комментариев: 8
    1 лом  
    в общем как всегда, народ просит толстолоба запустит, на комментарии, карася, карпа, но только не толстолоба, в общем любую рыбу, но только не ту что требует народ.

    2 Yuriy  
    0
    За что голосовали на собрании, то и будем запускать.

    3 николос  
    точно,все через жопу, лягушек еще запустите, народ требует толстолоба.

    6 Yuriy  
    0
    Мы запустили уже достаточное количество толстолоба. Если будет много этой рыбы водоем превратится в пустыню. В интернете есть много статей о вреде толстолоба для наших водоемов. Пример тому водоемы села желтое( Квашевской, Центральный) и многие арендаторы сталкнулись с проблемой нереста на водоеме после запуска толстолоба. Приходите на собрания, там выступают активные члены организации, а комментарий не является основанием для принятия решения.

    4 михалыч  
    значит голосование тут на сайте не имеет значения? тут 47 процентов проголосовали за толстолоба, это самый высший результат, почему его не учитываете? зачем тогда вообще нужно было тут выставлять рыбу на голосование? если вам что вздумается,то и запускаете, этим летом кроме толстолоба почти не чего не ловилось. И на счет охраны, видел ее только весной 2018 года, за все лето ко мне не разу не кто не подошёл проверить членский билет, куда делась охрана летом и куда делись деньги на охрану?

    5 Yuriy  
    0
    Приходите на собрания, там все отчеты и решения принимаются. Активные члены организации делают доклады, высказывают свое мнение. Коментарии ни как не повлияют на решения собрания.

    7 ирина  
    Энергетическая ценность мяса толстолобика составляет:

    Белков – 19,6 г (79 кКал).
    Жиров – 0,8 г (9 кКал).
    Углеводов – 0,3 г (1 кКал).
    Витамина Е1 – 2,66мг.
    Никотиновой кислоты – 2,9 мг.
    Витамина В1 – 0,05 мг.
    Витамина А – 35 мг.
    Витамина В2 – 0,12 мг.
    Кальция – 30,0 мг.
    Фосфора – 214,0 мг.
    Серы – 211,0 мг.
    Натрия – 79,0 мг.

    8 Yuriy  
    0
    Мы не рассматриваем энергетическую ценность и вкусовые качества рыбы. Для организации главное жизнеспособность водоема, благоприятный нерест аборигенных видов рыб. А толстолобик и белый амур не дает потомство в нашей климатической зоне.

    Имя *:
    Email *:
    Код *:
    Copyright ЖОР © 2025